~ T H D U L C E ~ S V E T Z A B A V E ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vsakega!
 
KazaloPortalIščiRegistriraj seLatest imagesPrijava

 

 x.. ×Girl× ustvarja..x

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
× Girl ×
DH napoznan:*
DH napoznan:*
× Girl ×


Female
Število prispevkov : 27
Age : 28
Si fan THja? : Jaaa
Si fan Dulce Marie? : Ja
Kdo iz THja ti je najlepši? : Tom
Registration date : 18/05/2008

x.. ×Girl× ustvarja..x Empty
ObjavljaNaslov sporočila: x.. ×Girl× ustvarja..x   x.. ×Girl× ustvarja..x EmptyNed Maj 18, 2008 11:13 am

Tukaj bom objavljala zgodbico,ki jo pišem na enem drugem forumu.Vi sam povejte,če bi radi da naprej postam dele,ker je fuul domišljiska pa lahko komu ne bo všeč.

1.

V škatle sem zlagala še zadnje stvari.Danes sem se morala ločiti od svoje babice in oditi k novim staršem.Moji starši so mi umrli,ko sem bila stara 6 let.Skrb nad mano je prevzela babica,ki je morala zaradi svoje bolezni v dom za ostarele.Še potovalke sem zložila u kombi.Po babico je prišel rešilec.POljibila sem ju na lici. "Kmalu se vidiva, babi.Ne skrbi zame." sem ji zašepetala in prijazno se mi je nasmehnila.Rada sem imela babi.Pekla je okusne piškote,pripovedovala mi je,kako je bilo ko je bila ona mlada.Vrata rešilca so se zaprla in sama sem se vsedla v taxi.Namenjena sem bila na letališče,kjer me je čakalo zasebno letalo.Zasebno letalo!Novi starši so bili očitno zelo bogati.Moški mi je na letališču vso prtljago zložil v letalo,sama pa sem se usedla v letalo s svojo psičko Mell Rose.Letalo je vzletelo in v ušesa sem utaknila slušalke svojega zelenega i-poda.Kmalu sem zaspala.

Zbudila me je stevrdesa,in mi sporočala,da smo prispeli v Madgeburg.Čakala me je limuzina in presenečeno sem s Mell Rose sedla vanjo. "Zakaj mojih novih staršev ni tukaj?" sem vprašala voznika,ta pa je brez besed dvignil steno med mano in njim.Bila sem kar jezna,a pomirila sem se,ob kozarcu granite,ki sem si jo lahko natočila v limuzini.Pripeljali smo se na dovoz velike hiše.Šofer mi je odprl vrata in grdo sem ga pogledala.Še vedno sem mu zamerila za prej.Izstopila sem in se razgledala.Stopila sem pred vrata in že hotela pozvoniti,a je vrata odprla visoka ženska v sivem kostimu. "Pozdravljena, MaryBelle.Dobrodošla pri nas.Jaz sem tvoja nova mami, Beatriz." presenečeno sem jo pogledala in jo objela.Popeljala me je v zgornje nadstropej in mi pokazala sobo.Pobuljila sem.V sobi sem imela mini bar s pijačo,mini šank,zofo,veliko posteljo,TV,računalnmik in ogromen glasbeni stolp."Waw!Česa takega pa še ne." sem rekla in se vrgla na posteljo.Za Mell Rose je v kotu stal večji roza in siv grad,prav za princesko kot je ona.Nova mama je šla tačas že iz sobe.Pogledala sem skozi okno.Nakej metrov stran je stala avtobusna postaja in bila je popisana z napisi:Tokio Hotel Rocks fur immer...Privzdignila sem obrv in stekla ven,da bi si jo pobližje ogledala.



__________________________________________________________________________________

Komentarji?Mnenja?
Nazaj na vrh Go down
×..DHchica..×
DH admin:*
DH admin:*
×..DHchica..×


Female
Število prispevkov : 345
Age : 27
Si fan THja? : itq
Si fan Dulce Marie? : itaaq
Kdo iz THja ti je najlepši? : Gustav mwa
Registration date : 02/03/2008

x.. ×Girl× ustvarja..x Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: x.. ×Girl× ustvarja..x   x.. ×Girl× ustvarja..x EmptyNed Maj 18, 2008 11:21 am

Zakoon! Daljee!!
Nazaj na vrh Go down
http://www.itq.com
BeBe
DH napoznan:*
DH napoznan:*
BeBe


Female
Število prispevkov : 21
Age : 28
Si fan THja? : jA :)
Si fan Dulce Marie? : Ja..
Kdo iz THja ti je najlepši? : Bill
Registration date : 23/04/2008

x.. ×Girl× ustvarja..x Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: x.. ×Girl× ustvarja..x   x.. ×Girl× ustvarja..x EmptyPon Maj 19, 2008 12:16 pm

jaaa..dj piš naprej..zelo zanimivo<3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





x.. ×Girl× ustvarja..x Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: x.. ×Girl× ustvarja..x   x.. ×Girl× ustvarja..x Empty

Nazaj na vrh Go down
 
x.. ×Girl× ustvarja..x
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
~ T H D U L C E ~ S V E T Z A B A V E ~ :: :: Out topic :: :: Zgodbice, pesmice..x-
Pojdi na: